(067) 450-29-11
(044) 334-45-38
Работаем:
Пн.-Пт. с 9.00-18.00
Сб. Вс.-выходной.
Заказывайте на сайте КРУГЛОСУТОЧНО!
Заказать обратный звонок
ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ КОМПАНИЯ 000 «ГНК- ГРУППА» ПРОИЗВОДИТ И РЕАЛИЗУЕТ КОМБИКОРМА ДЛЯ ВСЕХ ВИДОВ ДОМАШНЕЙ ПТИЦЫ, ЖИВОТНЫХ И РЫБЫ. ОПТОМ И В РОЗНИЦУ. НАШИ ЦЕНЫ И КАЧЕСТВО – ВАС ПРИЯТНО УДИВЯТ! Адрес: Украина, Киевская область, Бориспольский район, село Иванков, ул. Независимости 117..........................................(067) 182-27-50;_ (050) 465-89-11;_ (073) 268-80-50;_ (044) 334-45-38

Отзывы

«Весь прошлый 2017 год ловил на фидер с применением корма 111/3 в качестве базы или на "чистый" в виде пеллет. Результатом доволен. Об экономии даже не говорю. Сколько стоит то же самое, но в фирменной... [читать далее] упаковке - сами знаете. Мешка (20 кг.) хватило на весь сезон. В этом году заказал еще 20 кг. Все доставили оперативно. Спасибо за неожиданную полезную услугу - завернули мешок в стретч-пленку. контрольное взвешивание показало вес 20,25 кг. А то прошлый раз какой-то "умелец" с НП отсыпал себе 3,2 кг. Рекомендую, а компании удачи. Спасибо.»
Чепижко Сергей Борисович,
Киев
«Очень доволен продукцией(комбикорм для несушек)!!!!Отличная цена и качество,молниеносная доставка,профессиональная консультация!!!»
ВАЛЕРИЙ ,
Киев
«Купила корм для уток и гусей ПК 22-2. Качеством осталась довольна. Отдельное спасибо за доставку.»
Ольга Петровна,
Буча
Оставить отзыв
Все отзывы (11)
АПТЕЧКА ВЕТЕРИНАРНА СУПЕР для курчат, каченят, гусят, індиченят

АПТЕЧКА ВЕТЕРИНАРНА СУПЕР для курчат, каченят, гусят, індиченят

У перші дні життя домашній птиці найбільш важливо забезпечити захист від інфекцій і підтримати енергетичний баланс організму. Для цього в перші дні життя курчат (каченят, гусят або індиченят) необхідно протягом трьох днів щодня випоювати птахів розчином, що містить спеціально підібрані антибіотики і аскорбінову кислоту.

Цена: 60 грн.
Заказать

У перші дні життя домашній птиці найбільш важливо забезпечити захист від інфекцій і підтримати енергетичний баланс організму. Для цього в перші дні життя курчат (каченят, гусят або індиченят) необхідно протягом трьох днів щодня випоювати птахів розчином, що містить спеціально підібрані антибіотики і аскорбінову кислоту.

Обов'язковою умовою успішного вирощування молодих птахів є оптимальне співвідношення вітамінно-мінерального балансу в організмі. З цією метою використовуйте вітамінний препарат ДЕКАВІТ. Надалі для профілактики кокцидіозу птиці рекомендується застосовувати препарат Тримератинвет. Для прискорення росту та підвищення імунітету молодої птиці рекомендовано випоювати ЦІАНОФОР.

Усі вище перераховані препарати необхідно розчиняти у питній теплій воді.
Необхідно пам'ятати, що застосування ветеринарної аптечки дає добрі результати тільки в сполученні з правильним утриманням і годівлею домашньої птиці.

1. ПАРАТІЛ (пероральний розчин) - містить три антибіотика: енрофлоксацин – 80 мг/мл; колістин сульфат – 600000 МО/мл; тилмікозин фосфат в перерахунку на тилмікозин – 75 мг/мл. У результаті синергізму активних речовин, активність препарату значно вища, ніж його окремо взятих компонентів.
Енрофлоксацин діє проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp. та інших) і грамнегативних мікроорганізмів (E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasterella spp., Bordetella spp. та інші), а також діє на мікоплазми (Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae, Mycoplasma hyosynoviae, Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma meleagridis, Mycoplasma iowae).
Колістин – антибіотик групи поліміксинів. Він діє на грамнегативні бактерії (такі як E. coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp.)
Тилмікозин напівсинтетичний антибіотик групи макролідів з широким спектром дії проти грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів, а особливо проти Mycoplasma spp.. Pasteurella spp., Haemophilus spp., Actinomyces spp. Corynebacterium spp.. та Mycoplasma spp..
Спосіб застосування: застосовувати з перших днів життя. Вміст однієї ампули (1 мл) розчинити в 1 літрі теплої питної води. Використовувати розчин в день його приготування. Вміст ампули розрахований на 50 пташенят. У випадку наявності меншого поголів'я птиці відповідно зменшують кількість випоюваного розчину. Застосовувати протягом 3-х днів із профілактичною метою. Слід зазначити, що Паратіл добре поєднується з аскорбіновою кислотою, яку зазвичай призначають курчатам у перші дні життя. При цьому рекомендується спочатку розвести у воді вітамін С (на кінчику ножа), потім додати туди Паратіл і Ціанофор - (див п. 5).
2. АСКОРБІНОВА КИСЛОТА - (вітамін С) (порошок). Грає важливу роль в житті молодих птахів. Випоюють згідно до запропонованої схеми.
УВАГА! Пакет містить 2 г порошку. У воді одноразово розчиняти 50 мг (на кінчику ножа)!
На кінчику ножа приблизно 50 мг.

Випоюють згідно до запропонованої схеми.
Спосіб застосування: з розрахунку на 50 голів молодняку.
1-3 доба життя по 50 мг - на 1 л води (на кінчику ножа)
9 - 20 доба життя по 100 мг - на 2 л води.
21-25 доба життя по 200 мг - на 3,5 – 4 л води.
Аскорбінова кислота діє як стимулятор ферментів, що покращує переварювання їжі, апетит.
Підвищує фагоцитоз, згортання крові, підсилює імунітет і стійкість молодняка до інфекцій.
На кінчику ножа приблизно 50 мг.
3. ДЕКАВІТ (пероральний розчин) - комбінований полівітамінний препарат, що містить вітаміни А, DЗ, Е, КЗ, В1, В5, В6, В12, С, L-лізин, складених у науково обґрунтованих пропорціях. Застосовується для профілактики і лікування захворювань, викликаних відсутністю або недоліком вітамінів в організмі, а також для активізації життєво важливих фізіологічних функцій. Забезпечує високий темп зростання, яйценосність, збереження молодняка і стійкість до інфекційних захворювань.
Спосіб застосування: ДЕКАВІТ застосовується з 4-ої по 8-му добу шляхом випоювання з розрахунку 1 мл на 1 л води. 1 л води на 50 голів пташенят.
4. ТРИМЕРАТИНВЕТ (порошок) - комбінований препарат, до складу якого входять сульфадимезин та триметоприм. Крім протимікробної дії препарат має антикокциднимі властивості. Препарат використовують для профілактики кокцидіозів, викликаних збудниками роду Eimeria у птахів.
Спосіб застосування: препарат застосовується з 21-ої доби протягом 5-ти діб. Вміст одного пакету (3 г) розчинити в 3 літрах питної води. Розчин використовувати в день приготування. 1 пакет на 50 пташенят на 1 день.
5. ЦІАНОФОР (пероральний розчин) - комбінований препарат, що містить бутафосфан – 100 мг/мл, та ціанокобаламін (вітамін В12) - 0,05 мг/мл.
Бутафосфан поповнює організм фосфором, стимулює процеси обміну, нормалізує рівень гормону стресу - кортизолу, пришвидшує утилізацію глюкози в крові і активізує енергетичний обмін, покращує функцію печінки, підвищує неспецифічну резистентність організму, активізує рухову активність серцевого та скелетних м’язів, сприяє утворенню кісткової тканини.
Вітамін В12 стимулює кровотворення, активізує синтез креатину, жировий обмін, біосинтез метіоніну, нормалізує процес засвоєння їжі.
Спосіб застосування: препарат застосовується з 1-ої доби протягом 3-х діб разом з антибіотиком. Вміст одної ампули (1 мл) розчинити в 1 літрі питної води. Розчин використовувати в день готування. Вміст 1 ампули розраховано на 50 пташенят на 1 день. (див п. 1).

До складу аптечки входять:

1. Паратіл (пероральний розчин) - 3 ампули по 1 мл.
2. Аскорбінова кислота (Вітамін С) (порошок) -1 пакет -2 г. (Важливо враховувати правильність застосування. Див. п. 2)
3. ДЕКАВІТ (пероральний розчин) 5 ампул по 1 мл.
4. Тримератинвет (порошок) - 5 пакетів по 3 г.
5. ЦІАНОФОР (пероральний розчин) 3 ампули по 1 мл.
6. Рекомендація по застосуванню.

Рекомендована схема послідовності застосування препаратів:

----------ПаратілАскорбінова кислотаДекавітТримератин ветЦінафор
з 1 по 3++--+
з 4 по 8--+--
з 9 по 20-+---
з 21 по 25-+-+-

Термін придатності Аптечки:
Увага! До складу Аптечки ветеринарної входять препарати з різним строком придатності. Тому строк придатності Аптечки ветеринарної вказаний по препарату, термін придатності якого закінчується раніше за всіх.

Цена: 60 грн.
Заказать

2013-2020 © «Комбикорм»

ОГРН: Оптовая продажа комбикормов и крупы собственного производства

Создание интернет-магазина — BmShop

(067) 450-29-11
(044) 334-45-38
Работаем:
Пн.-Пт. с 9.00-18.00
Сб. Вс.-выходной.
Заказывайте на сайте КРУГЛОСУТОЧНО!
Заказать обратный звонок
Нужна консультация?