(067) 450-29-11
(044) 334-45-38
Работаем:
Пн.-Пт. с 9.00-18.00
Сб. Вс.-выходной.
Заказывайте на сайте КРУГЛОСУТОЧНО!
Заказать обратный звонок
ПРОИЗВОДСТВЕННАЯ КОМПАНИЯ 000 «ГНК- ГРУППА» ПРОИЗВОДИТ И РЕАЛИЗУЕТ КОМБИКОРМА ДЛЯ ВСЕХ ВИДОВ ДОМАШНЕЙ ПТИЦЫ, ЖИВОТНЫХ И РЫБЫ. ОПТОМ И В РОЗНИЦУ. НАШИ ЦЕНЫ И КАЧЕСТВО – ВАС ПРИЯТНО УДИВЯТ! Адрес: Украина, Киевская область, Бориспольский район, село Иванков, ул. Независимости 117..........................................(067) 182-27-50;_ (050) 465-89-11;_ (073) 268-80-50;_ (044) 334-45-38

Отзывы

«Весь прошлый 2017 год ловил на фидер с применением корма 111/3 в качестве базы или на "чистый" в виде пеллет. Результатом доволен. Об экономии даже не говорю. Сколько стоит то же самое, но в фирменной... [читать далее] упаковке - сами знаете. Мешка (20 кг.) хватило на весь сезон. В этом году заказал еще 20 кг. Все доставили оперативно. Спасибо за неожиданную полезную услугу - завернули мешок в стретч-пленку. контрольное взвешивание показало вес 20,25 кг. А то прошлый раз какой-то "умелец" с НП отсыпал себе 3,2 кг. Рекомендую, а компании удачи. Спасибо.»
Чепижко Сергей Борисович,
Киев
«Очень доволен продукцией(комбикорм для несушек)!!!!Отличная цена и качество,молниеносная доставка,профессиональная консультация!!!»
ВАЛЕРИЙ ,
Киев
«Купила корм для уток и гусей ПК 22-2. Качеством осталась довольна. Отдельное спасибо за доставку.»
Ольга Петровна,
Буча
Оставить отзыв
Все отзывы (11)
АПТЕЧКА ВЕТЕРИНАРНА для курчат, каченят, гусят, індиченят

АПТЕЧКА ВЕТЕРИНАРНА для курчат, каченят, гусят, індиченят

У перші дні життя домашній птиці найбільш важливо забезпечити захист від інфекцій і підтримати енергетичний баланс організму. Для цього в перші дні життя курчат (каченят, гусят або індиченят) необхідно протягом трьох днів щодня випоювати птахів розчином, що містить антибіотик і аскорбінову кислоту.

Цена: 50 грн.
Заказать

У перші дні життя домашній птиці найбільш важливо забезпечити захист від інфекцій і підтримати енергетичний баланс організму. Для цього в перші дні життя курчат (каченят, гусят або індиченят) необхідно протягом трьох днів щодня випоювати птахів розчином, що містить антибіотик і аскорбінову кислоту.
Обов'язковою умовою успішного вирощування птахів є оптимальне співвідношення вітамінно-мінерального балансу в організмі. З цією метою використовуйте вітамінний препарат ДЕКАВІТ. Надалі для профілактики кокцидіозу і прискорення росту птиці рекомендується застосовувати препарат Ампролінвет 12,5%.
Усі вище перераховані препарати необхідно розчиняти у питній теплій воді.
Необхідно пам'ятати, що застосування ветеринарної аптечки дає добрі результати тільки в сполученні з правильним утриманням і годівлею домашньої птиці.

1. ПАРАМІЦИН (пероральний розчин) - містить два антибіотика енрофлоксацин - 120 мг/мл та колістину сульфат - 1200000 ОД/мл.
У результаті синергізму активних речовин, активність препарату значно вища, ніж його окремо взятих компонентів.
Енрофлоксацин діє проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp. та інших) і грамнегативних мікроорганізмів (E. сoli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasterella spp., Bordetella spp. та інші), а також діє на мікоплазми (Mycoplasma gallisepticum, Mycoplasma synoviae, Mycoplasma hyosynoviae, Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma meleagridis, Mycoplasma iowae).
Колістин – антибіотик групи поліміксинів. Він діє на грамнегативні бактерії (такі як E. coli, Salmonella spp., Pseudomonas spp.)
Спосіб застосування: застосовувати з перших днів життя. Вміст однієї ампули (0,75 мл) розчинити в 1 літрі теплої питної води. Використовувати розчин в день його приготування. Вміст ампули розрахований на 50 пташенят. У випадку наявності меншого поголів'я птиці відповідно зменшують кількість випоюваного розчину. Застосовувати протягом 3-х днів із профілактичною метою. Слід зазначити, що Параміцин добре поєднується з аскорбіновою кислотою, яку зазвичай призначають курчатам у перші дні життя. При цьому рекомендується спочатку розвести у воді вітамін С (на кінчику ножа), а потім додати туди Параміцин з розрахунку 0,75 мл на 1 л питної води.

2. АСКОРБІНОВА КИСЛОТА - (вітамін С) (порошок). Грає важливу роль в житті молодих птахів. Випоюють згідно до запропонованої схеми.

УВАГА! Пакет містить 2 г порошку. У воді одноразово розчиняти тільки 50 мг (на кінчику ножа)!

Спосіб застосування:з розрахунку на 50 голів молодняку.
1-3 доба життя по 50 мг - на 1 л води (на кінчику ножа)
9 - 20 доба життя по 100 мг - на 2 л води
21-25 доба життя по 200 мг - на 3,5 – 4 л води.
Аскорбінова кислота діє як стимулятор ферментів, що покращує переварювання їжі, апетит.
Підвищує фагоцитоз, згортання крові, підсилює імунітет і стійкість молодняка до інфекцій.

3. ДЕКАВІТ (пероральний розчин)- комбінований полівітамінний препарат, що містить вітаміни А, DЗ, Е, КЗ, В1, В5, В6, В12, С, L-лізин,складених у науково обґрунтованих пропорціях. Застосовується для профілактики і лікування захворювань, викликаних відсутністю або недоліком вітамінів в організмі, а також для активізації життєво важливих фізіологічних функцій. Забезпечує високий темп зростання, яйценосність, збереження молодняка і стійкість до інфекційних захворювань.
Спосіб застосування: ДЕКАВІТ застосовується з 4-ої по 8-му добу шляхом випоювання з розрахунку 1 мл на 1 лводи.1 л води на 50 голів пташенят.

4. АМПРОЛІНВЕТ (порошок) - кокцидіостатик. Препарат в указаних дозах використовують для профілактики і лікування кокцидіозів, викликаних збудниками роду Eimeria.
Спосіб застосування: препарат застосовується з 21-ої доби протягом 5-ти діб. Вміст одного пакету розчинити в 2 літрах питної води. Розчин використовувати в день готування. 1 пакет на 50 пташенят на 1 день.
УВАГА! При загрозі зараження кокцидіозом молодняка птахів за рішенням ветеринарного лікаря, Ампролінвет порошок може застосовуватися поза рекомендованою схемою, а саме, з перших днів життя впродовж всього періоду загрози кокцидіозу.

До складу аптечки входять:
1. Параміцин (пероральний розчин)- 3 ампули по 0,75 мл.
2. Аскорбінова кислота (Вітамін С) (порошок) -1 пакет -2 гр. (Важливо враховувати правильність застосування. Див. п. 2)
3. ДЕКАВІТ (пероральний розчин) 5 ампул по 1 мл.
4. Ампролінвет (порошок) -5 пакетів по 2 гр.
5. Рекомендація по застосуванню.

Рекомендована схема послідовності застосування препаратів:

--------ПараміцинАскорбінова кислотаДекавітампролінвет
з 1 по 3++--
з 4 по 8--+-
з 9 по 20-+--
з 21 по 25-+-+

Термін придатності Аптечки:
Увага! До складу Аптечки ветеринарної входять препарати з різним строком придатності. Тому строк придатності Аптечки ветеринарної вказаний по препарату, термін придатності якого закінчується раніше за всіх.

Цена: 50 грн.
Заказать

2013-2020 © «Комбикорм»

ОГРН: Оптовая продажа комбикормов и крупы собственного производства

Создание интернет-магазина — BmShop

(067) 450-29-11
(044) 334-45-38
Работаем:
Пн.-Пт. с 9.00-18.00
Сб. Вс.-выходной.
Заказывайте на сайте КРУГЛОСУТОЧНО!
Заказать обратный звонок
Нужна консультация?